KARLUNA'ya Hoşgeldiniz

Kuruluşumuzdan bu yana gelişim sürecimizde hep heyecanlıydık. Her bir adımda farklı deneyimlerin sonuçlarıyla heyecanımız katlandı. Geçmişe baktığımızda neleri başardığımızdan çok gelecekteki hedeflerimize odaklanmaya devam ediyoruz.

KARLUNA’DA BİZ

Geleceğin peşinden yürümeye kararlıyız. Şirket vizyonumuzun en önemli değeri daha yaşanabilir şehirden yola çıkarak daha iyi bir dünyayı şekillendirmek. Güçlü adımlarla her gün yenilenerek hedefimize ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

DOĞAYLA UYUMLU ADIMLARIMIZ

Doğayı korumanın gelecekte var olmak için en önemli koşul olduğunu bilerek yola çıktık. Karbon salınımı ile geride bıraktığımız ayak izlerimiz geleceğin yollarını tıkamasın diye temiz yakıt anlayışıyla hareket ettik. Keşfetmenin keyfini doğaya uyumladık. Temiz enerji, temiz ulaşımla mümkün. Her zaman yolumuzun rotası, daha yaşanabilir bir çevre.

GELECEK KENDİ KURALLARINI KOYAR

Teknoloji hayatımıza dokunduğu andan itibaren kartlar yeniden dağıtıldı. Siz de bu oyunda Karluna ile yerinizi alın. Kemerlerinizi sıkı bağlayın. Geleceğe yolculuğumuz başlıyor.

TEKNOLOJİ BEKLEMEZ

Teknoloji ile gelişmeyi çok sevdik. Biliyoruz ki bundan sonra bu yolda durmak yok. Gelecekte ne gerekirse, teknolojiye baş koyduğumuz bu macerada onu kullanıp en iyisini siz ve insanlık adına geliştirmek için çalışmaktan çok mutluyuz. Şimdi bile kendimizi bir adım daha geliştirdik.

ÇÖZÜMÜN MERKEZ NOKTASI

Karluna olarak müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi dinleyerek hizmet ve gelişimin peşini bırakmadan yolumuza devam ediyoruz. Her geçen gün markamızı ve araçlarımızı geliştirerek hizmet vermeyi hedefliyoruz. Çözümün Merkez Noktası olmak en büyük gayemiz.

NELER YAPTIK

Kuruluşumuzdan bu yana gelişim sürecimizde hep heyecanlıydık. Her bir adımda farklı deneyimlerin sonuçlarıyla heyecanımız katlandı. Geçmişe baktığımızda neleri başardığımızdan çok gelecekteki hedeflerimize odaklanmaya devam ediyoruz.

PROJE BAŞLANGICI 2022

Projemizin fikir aşamasından bir süreç yürütme aşamasına geçişi.

ARAÇ TASARIMI 2023 / Q1

İhtiyaca yönelik araç tasarımlarımızın taslaklarının gerçekleştirilimesi.

MEKANİK TASARIM 2023 / Q1

Aracımızın mekanik tasarımının gerçekleştirilmesi.

AR-GE ÇALIŞMALARI 2023 / Q2

Tasarım aşamalarından sonra aracımızın ihtiyaçları doğrultusunda AR-GE çalışmalarının yürütülmesi.

FABRİKA PROJELENDİRME 2023 / Q3

Üretim için fabrika alanının belirlenmesi ve fabrika taslaklarının hazırlanması.

AR-GE TASARIM OFİSİ 2023 / Q4

İzmir'de AR-GE Tasarım ofisimizin açılışı.

DÜNYAYA SESİMİZİ
DUYURACAĞIZ

Bütün bu gelişmelerin sonucunda, büyük bir coşkuyla web sitemizi dünyayla paylaşıyoruz. Web sitemizin başlangıcını yaparak, her geçen gün yeni gelişmelerden haberdar olacaksınız.  Çok yakın bir gelecekte, ilk aracımız kentin siluetinde görünmeye başlayacak o zaman sizinle yeni web sitemizle karşınızda olacağız. Sabredin, çok az kaldı. Karluna farkını önce şehir içi lojistik çözümümüzle göreceksiniz. Sonrasında ise, birçok insanın seveceğine inandığımız bireysel kullanım için araçlarımıza aşina olacaksınız. Bu da bizden size bir tüyo olsun.

ŞEHRİN YÜKÜNÜ PRATİK TAŞI

Şehir içinde ürün taşımak için artık eziyet çekmeye gerek yok. Kolay kullanım, temiz enerji avantajı yanı sıra şehir içi trafiği stresi yaşamadan işinizi keyifle yapmak Karluna ile tamamen gerçek.

FOTO GALERİ

İnsan Kaynakları

Çalışma arkadaşımız olmak için çalışmak istediğiniz birimi seçerek CV'nizi yükleyebilirsiniz.  AR-GE ve Tasarım Ofisi

  +90 232 503 77 00

  +90 232 503 77 05

  Çınarlı Mahallesi Anadolu Caddesi No:19/1 İzkaline, Ofis Kat:13 35170 Konak / İzmir

  arge@karluna.com.tr

  Pil Üretim Tesisi

  10.000 Sok No:10 AOSB Çiğli / İzmir

  info@karluna.com.tr

  Fabrika

  Çoraklar mah. 5011 Sok. No:9 ALOSBİ Aliağa / İzmir

  info@karluna.com.tr